Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Calisto

Hotel Calisto se nachází v Novém Sozopolu (Bulharsko) a je vzdálen cca 150 m od velké písečné pláže Charmanite, cca 100 m od menší písečné pláže a cca 800 m od centra městečka. Najdete zde dvě pláže – „pláž Budžaka“ a pláž Charmanite. Pláž Budžaka (vzdálená cca 100 m od hotelu) je menší, písečná, dlouhá pár set metrů a svažující se postupně do moře. Pláž Charmanite (vzdálená cca 150 m od hotelu) je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Calisto, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v hotelu Calisto

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Jsou zde k dispozici i hotelové apartmány A 2+2 (ložnice a denní místnost) s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) na vyžádání. Apartmány jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci (za poplatek), Wi-Fi (ve společných prostorách) zdarma, restaurace s terasou, denní bar, noční bar, čistírna (za poplatek), venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětský koutek, fitness (zdarma), SPA centrum (za poplatek).

Doporučení pro hotel Calisto

Hotel Calisto je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí komfortní ubytování jen pár metrů od písečné pláže a příjemnou rodinnou atmosféru.

Pláž

Najdete zde dvě pláže – „pláž Budžaka“ a pláž Charmanite. Pláž Budžaka (vzdálená cca 100 m od hotelu) je menší, písečná, dlouhá pár set metrů a svažující se postupně do moře. Pláž Charmanite (vzdálená cca 150 m od hotelu) je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Slunečníky a lehátka na obou plážích za poplatek. Vodní sporty (pronájem vodních šlapadel, skútrů, vodních lyží, windsurfingu), občerstvení, bary. Vše za poplatek.

Poloha

Hotel Calisto se nachází v Novém Sozopolu a je vzdálen cca 150 m od velké písečné pláže Charmanite, cca 100 m od menší písečné pláže a cca 800 m od centra městečka.

Stravování

Dle ck, rozšířené kontinentální snídaně. Možnost dokoupení večeří (servírované), které se podávají v hotelové restauraci.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.