Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tropicana - Primorsko

Velmi oblíbený hotel Tropicana je situovaný přímo u severní pláže, na kterou se prochází cca 50 m přes písečné duny. Vzdálenost do centra letoviska Primorsko je přibližně 10 minut chůze. V hotelu Tropicana se nachází klimatizovaná vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace s barem, venkovní bazén s lehátky a jacuzzi. Společné prostory hotelu jsou monitorovány kamerovým systémem. Oblast - Bulharsko

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tropicana - Primorsko, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Tropicana

Velmi oblíbený hotel Tropicana je situovaný přímo u severní pláže, na kterou se prochází cca 50 m přes písečné duny. Vzdálenost do centra letoviska Primorsko je přibližně 10 minut chůze. V hotelu Tropicana se nachází klimatizovaná vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace s barem, venkovní bazén s lehátky a jacuzzi. Společné prostory hotelu jsou monitorovány kamerovým systémem.

Okolí hotelu

Jedno z nejoblíbenějších letovisek českých turistů. Nachází se 54 km od Burgasu a jedná se o velmi živé město, kde si každý přijde na své. Na hlavní třídě, která tvoří centrum letoviska, naleznete nespočet obchůdků, stánků, restaurací, kaváren, barů a diskoték. K dispozici jsou Vám zde také směnárny, banky, bankomaty, pošta, 24 hodinová zdravotní služba a aquapark. Primorsko obklopují dvě rozsáhlé pláže – severní a jižní. Jižní pláž je svým pozvolným vstupem do moře vyhledávána především rodinami s dětmi, naopak pláž severní nabízí živější moře s vlnami.

Ubytování v hotelu Tropicana

2lůžkové pokoje s možností přistýlky (pro děti do 12 let), 3lůžkové pokoje a 4lůžková studia nebo apartmány s vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí, ledničkou, rychlovarnou konvicí a balkonem. Některé apartmány mají navíc kuchyňku s mikrovlnou troubou a nádobím (příplatek 500 Kč/pobyt). Pokoje ve 4 a 5 patře mají terasu s lehátky (příplatek 300 Kč/os./pobyt).

Stravování

Snídaně formou švédských stolů v hotelové restauraci

Vybavení

Klimatizace, satelitní TV, lednička, rychlovarná konvice, balkon, bazén.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.