Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Diamond

Hotel Diamond doporučujeme mladým lidem. Hotel leží u písečné pláže v oblasti Sluneční pobřeží cca 250 m (přes ulici). Obchody, bary a restaurace v bezprostřední blízkosti. Centrum historického Nessebaru cca 5 km (turistický vláček za poplatek nebo pěšky podél pláže). Země - Bulharsko

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Diamond, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu :

Hotel Diamond doporučujeme mladým lidem. Hotel leží u písečné pláže v oblasti Sluneční pobřeží cca 250 m (přes ulici). Obchody, bary a restaurace v bezprostřední blízkosti. Centrum historického Nessebaru cca 5 km (turistický vláček za poplatek nebo pěšky podél pláže).

Vybavení:

Hotel Diamond nabízí 164 pokojů ve 4-podlažní budově. Přijímací hala s recepcí a trezory (za poplatek). Restaurace, pizzerie, bary, obchod se suvenýry, směnárna.

Sport a zábava:

sladkovodní bazén s terasou a barem. Lehátka a slunečníky u bazénu v ceně (na pláži za poplatek). V hlavní sezóně možnosti různých vodních sportů na pláži (místní provozovatel). Zábava : v mnoha barech, restauracích, klubech a diskotékách ve městě. Wellness tip : masáže a sauna za poplatek. Pro rodiny : zabudovaný dětský bazén. Dětské hřiště. Parkování: omezený počet parkovacích míst bez poplatku. Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/7 nocí.

Ubytování :

sprcha, WC, klimatizace, telefon, chladnička, koberec, sat. TV, WC, balkón. Jednolůžkové pokoje (A1B): dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou. Dvoulůžkové pokoje (A2B). Úsporné pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování :

Dlke ck, volitelně polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetu (mimo sezónu večeře výběr z menu). All Inclusive : snídaně 7.30-10, oběd 12.30-14.30, večeře 18.30-21 h. Káva, čaj, zákusky, zmrzlina 16-17.30 h. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje od 11-23 h.

Aktuální popis od CK

Hotel Diamond se nachází v srdci letoviska Slunečné pobřeží.Hotel je vzdálen cca 350 metrů od vyhlášené pláže. Jen pár metrů od hotelu se nacházejí obchody,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.