Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Radis

Rodinný hotel Radis je novinkou v naší nabídce. Výborná poloha jen pár metrů od krásné písečné pláže spolu s prostorným a komfortním ubytováním z něj činí kandidáta na oblíbenou stálici v letovisku Kiten. Možnost polopenze. Snídaně a večeře se podávají v hotelové restauraci a jsou servírované.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Radis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení

Rodinný hotel Radis je novinkou v naší nabídce. Výborná poloha jen pár metrů od krásné písečné pláže spolu s prostorným a komfortním ubytováním z něj činí kandidáta na oblíbenou stálici v letovisku Kiten.

Pláž

Jižní pláž, vzdálená cca 100 m od hotelu, je písečná, velmi prostorná, dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Severní pláž, vzdálená cca 450 m od hotelu, je písečná, prostorná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfngu, jízdy na vodním banánu, tobogán (vše za poplatek).

Poloha

Rodinný hotel Radis se nachází v centrální části letoviska. Je vzdálen cca 100 m od jižní pláže a cca 450 m od severní pláže.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají v hotelové restauraci a jsou servírované.

Apartmány Radis - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou, bezdrátovým internetem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo). V hotelu jsou také k dispozici studia a hotelové apartmány. Studia s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou, kuchyňským koutem se sporákem, bezdrátovým internetem a chladničkou. Možnost dvou přistýlek (rozkládací gauč). Hotelové apartmány se skládají ze dvou místností – ložnice (se dvěma lůžky) a obývací pokoj (denní místnost s kuchyňským koutem se sporákem) s rozkládací sedací soupravou – lze využít jako přistýlku pro dvě osoby. Apartmány s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV s kabelovou přípojkou, bezdrátovým internetem a chladničkou.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtah, trezor v recepci (za poplatek), restaurace, bezdrátový internet zdarma, čistírna (za poplatek), parkoviště. V recepci si můžete zdarma zapůjčit dětskou postýlku (nutno předem objednat).

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.