Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dara hotel

Rodinný hotel Dara leží cca 250 m od severní pláže a cca 5 min od centra letoviska Primorsko. Klientům je v hotelu Dara k dispozici recepce, malá restaurace, bar a venkovním bazén s pool barem. Lehátka a slunečníky u bazénu obvykle zdarma (nutno vždy ověřit). Oblast - Bulharsko

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dara hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Dara

Rodinný hotel Dara leží cca 250 m od severní pláže a cca 5 min od centra letoviska Primorsko. Klientům je v hotelu Dara k dispozici recepce, malá restaurace, bar a venkovním bazén s pool barem. Lehátka a slunečníky u bazénu obvykle zdarma (nutno vždy ověřit).

Okolí

Jedno z nejoblíbenějších letovisek českých turistů. Nachází se 54 km od Burgasu a jedná se o velmi živé město, kde si každý přijde na své. Na hlavní třídě, která tvoří centrum letoviska, naleznete nespočet obchůdků, stánků, restaurací, kaváren, barů a diskoték. K dispozici jsou Vám zde také směnárny, banky, bankomaty, pošta, 24 hodinová zdravotní služba a aquapark. Primorsko obklopují dvě rozsáhlé pláže – severní a jižní. Jižní pláž je svým pozvolným vstupem do moře vyhledávána především rodinami s dětmi, naopak pláž severní nabízí živější moře s vlnami.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení stravování formou švédských stolů v nedaleké restauraci.

Ubytování v hotelu Dara

2lůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, televizí, ledničkou a balkonem.

Vybavení

Klimatizace, televize, lednička, balkon.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.