Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Janevi

Příjemná a poklidná rodinná atmosféra, velký venkovní bazén, krásná zahrada s posezením, výborná poloha, ubytování a služby na velmi dobré úrovni. To vše činí z hotelu Janevi velmi vyhledávanou ubytovací kapacitu. Rodinný hotel Janevi se nachází v klidné části letoviska Lozenec a je vzdálen cca 200 m od centra letoviska, 200 m od malé písečné pláže a cca 300 m od velké písečné pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Hodnocení uživatelů
4/5
Prima

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Janevi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Janevi

Příjemná a poklidná rodinná atmosféra, velký venkovní bazén, krásná zahrada s posezením, výborná poloha, ubytování a služby na velmi dobré úrovni. To vše činí z hotelu Janevi velmi vyhledávanou ubytovací kapacitu.

Pláž

Pláž je písečná, prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažující se postupně do moře. Je vzdálená cca 300 m od hotelu. V letovisku najdete i menší písečné pláže. Slunečníky (mimo vyhrazený prostor CK Alexandria) a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži – občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfingu atd. (vše za poplatek).

Poloha

Rodinný hotel Janevi se nachází v klidné části letoviska Lozenec a je vzdálen cca 200 m od centra letoviska, 200 m od malé písečné pláže a cca 300 m od velké písečné pláže.

Stravování

Snídaně jsou servírované a podávají se přímo v rodinném hotelu. Možnost dokoupení večeří. Večeře jsou servírované.

Hotel Janevi - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny dřevěným nábytkem a chladničkou. Možnost dvou přistýlek.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 22. 8. 2018

Doporučuje

Prima

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.