Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Green Park A-I

Hotelový komplex Green Park se nachází v klidné oblasti obklopené zelení na okraji letoviska Kiten cca 800 m od centra a 300 m od pláže Atliman.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Green Park A-I, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Green Park

Hotelový komplex Green Park se nachází v klidné oblasti obklopené zelení na okraji letoviska Kiten cca 800 m od centra a 300 m od pláže Atliman.

Vybavení hotelu

Hala s recepcí, výtahy, směnárna, trezor, internetová kavárna za poplatek, lobby bar, tv místnost, obchod a restaurace, stolní tenis, fitness, masáže, animační programy, bazén se sluneční terasou, lehátka a slunečníky, možnost připojení k internetu (wi - fi) -  zdarma.PokojeDvoulůžkové s možností až 2 přistýlek, vlastní sociální zařízení, balkon, TV, minibar, telefon, klimatizace, fén.

Stravování

Dle zájezdu, All Inclusive – v ceně je zahrnuta plná penze formou švédských stolů včetně neomezené konzumace nápojů místní výroby (alkoholické – rakie, víno bílé a červené, pivo, vodka, menta, mastika, nealkoholické – postmix, káva, čaj) v době od 10,00 do 22,00 hod.

Pláž u hotelu Green Park

Písečná s pozvolným vstupem do moře cca 300 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.

Aktuální popis od CK

PolohaBulharsko / Varna / Zlaté písky. Hotel Green Park nabízí pohodové zázemí a komfortní vybavení ke strávení rodinné dovolené. Pro děti je zde k dispozici...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.