Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Green Life Beach Resort

Elegantní komplex Green Life Beach Resort je novinkou a další opravdovou lahůdkou v naší nabídce. Spojení krásné přírody s komfortní atmosférou komplexu zajišťuje pocit bezstarostnosti. Díky své atmosféře je vhodný pro všechny věkové kategorie. Hotelový komplex Green Life Beach Resort se nachází v lokalitě Kavacite cca 300 m od pláže. Historické centrum Sozopolu je od střediska Green Life Beach Resort vzdálené 3 km. Země je Bulharsko.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Green Life Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování

Komplex Green Life Beach Resort nabízí studia S 2+0 a apartmány A 2+2 a A 4+2. Studia S 2+0 - jedna obytná místnost s kuchyňským koutem. Apartmány A 2+2 – dvě místnosti (ložnice a obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou a kuchyňským koutem). Maximální obsazenost apartmánů tři dospělí, dva dospělí a dvě děti (do 10 let). Apartmány A 4+2 – tři místnosti (dvě ložnice a obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou a kuchyňským koutem). Maximální obsazenost apartmánů – pět dospělých, čtyři dospělí a dvě děti (do 10 let). Klimatizované (klimatizace zdarma) apartmány a studia s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Kuchyňský kout je zařízen varnou deskou, chladničkou a kuchyňskou linkou se základním vybavením.

Vybavení

Komplex v rozsáhlé záhradě se skládá ze 13 budov. Svým hostům nabízí Green Life Beach Resort vstupní halu s recepcí, Wi-Fi zdarma (ve společných prostorách), hlavní restauraci s terasou, denní bar, bar u bazénu, plážový bar, venkovní bazény, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénů zdarma, dětský klub, fitness (zdarma), multifunkční hřiště na fotbal a basketbal, hřiště na volejbal, tenisový kurt, biliár, masáže (za poplatek), kadeřnictví, parkoviště (zdarma).

Doporučení pro Green Life Beach Resort

Elegantní komplex Green Life Beach Resort je novinkou a další opravdovou lahůdkou v naší nabídce. Spojení krásné přírody s komfortní atmosférou komplexu zajišťuje pocit bezstarostnosti. Díky své atmosféře je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Pláž

Pláž Kavacite (vzdálená cca 300 m od hotelu) je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha hotelu Green Life Beach Resort

Hotelový komplex Green Life Beach Resort se nachází v lokalitě Kavacite cca 300 m od pláže. Historické centrum Sozopolu je od střediska Green Life Beach Resort vzdálené 3 km.

Stravování

Dle ck, snídaně se podávají v hotelové restauraci formou bufetu. Možnost dokoupení večeří.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.