Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Princess Resort

Luxusní hotel Princess Resort se nachází přímo u písečné pláže zálivu Atliman, od centra letoviska Kiten je vzdálen asi 300 m. Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, vlastní sociální zařízení (WC,sprcha), klimatizace, Tv, minibar, trezor, balkon (některé s výhledem na moře).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Princess Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Princess Resort

Luxusní hotel Princess Resort se nachází přímo u písečné pláže zálivu Atliman, od centra letoviska Kiten je vzdálen asi 300 m.

Vybavení hotelu

Hotelová hala s recepcí, panoramatický výtah s nádherným výhledem na záliv, lobby bar, restaurace Á la cart, Pizza club, luxusní kasino, fitness, bazén se sluneční terasou - lehátka a slunečníky, možnost připojení k internetu (wi - fi) -  zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, vlastní sociální zařízení (WC,sprcha), klimatizace, Tv, minibar, trezor, balkon (některé s výhledem na moře).

Stravování

Snídaně formou švédských stolů v ceně, večeře v hotelová restauraci lze dokoupit.

Pláž u hotelu Princess Resort

Písečná pláž zálivu Atliman přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek, tobogán, bohatá nabídka vodních sportů.

Aktuální popis od CK

PolohaHotel se nachází v bezprostřední blízkosti krásné písečné pláže v západní části městečka Kiten. Do jeho centra je to pouhých 250 m. PlážHotel leží...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.