Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bella Vista Beach Club

Komfortní ubytování v klidném a tichém letovisku Sinemorec v nejjižnější části bulharského pobřeží, skvělá poloha (nad mořem a přímo na pláži), přátelská atmosféra, kvalitní služby, all inclusive, animační programy pro děti a dospělé, dítě zcela zdarma po celou sezónu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bella Vista Beach Club, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Bella Vista Beach Club

Komfortní ubytování v klidném a tichém letovisku Sinemorec v nejjižnější části bulharského pobřeží, skvělá poloha (nad mořem a přímo na pláži), přátelská atmosféra, kvalitní služby, all inclusive, animační programy pro děti a dospělé, dítě zcela zdarma po celou sezónu.

Pláž

Jižní pláž, pláž u hotelu, je oslnivé místo s jemným pískem. Je velice prostorná a dlouhá několik set metrů. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži – občerstvení, pronájem vodních šlapadel, skútrů, windsurfingu atd. (vše za poplatek).

Poloha

Hotel Bella Vista Beach Club se nachází v jižní části letoviska, nad mořem a přímo na pláži.

Stravování

Služby All inclusive zahrnují plnou penzi formou švédských stolů (snídaně, oběd, večeře), dopolední svačiny v lobby baru v době od 10:30 do 11:00 h, odpolední svačiny v lobby baru v době od 16:00 do 17:00 h, občerstvení v denním baru u bazénu v době od 12:30 do 14:30 h, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích hotelu do 23:00 h.

Hotel Bella Vista Beach Club - ubytování

Komfortní prostorné pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, fén, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek), telefonem a vysokorychlostním internetem (za poplatek). Možnost dvou přistýlek. Dětskou postýlku nutno předem objednat (zdarma).

Vybavení

Součástí hotelu Bella Vista Beach Club je vstupní hala s recepcí, trezor v recepci za poplatek, restaurace s terasou, lobby bar, bulharská stylová restaurace a la carte (není součástí all inclusive), bar u bazénu, krytý bazén, venkovní bazén, dětský venkovní bazén, kojenecký venkovní bazén, slunečníky, lehátka, matrace a osušky u bazénu (zdarma), dětské hřiště s kolotočem, skluzavkou a houpačkou, dětský klub (hlídání a animace v němčině, bulharštině a ruštině), internetová kavárna, obchod, lékař, prádelna, hlídané parkoviště, velký konferenční sál na profesionální úrovni (kapacita 200 osob). Na recepci si můžete zapůjčit „Baby Phone“ (vratná kauce cca 15 EUR), nádobu na ohřev dětských lahví (vratná kauce cca 15 EUR), varnou konvici (vratná kauce cca 10 EUR).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.