Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Concordia Plaza

Výborná poloha – jen pár metrů od obou pláží i centra letoviska Primorsko, dětský klub v češtině cca 30 m od hotelu, vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma. Rodinný hotel se nachází v severní části městečka. Je vzdálen cca 200 m od severní pláže, 250 m od jižní pláže a cca 150 m od centra.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Concordia Plaza, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Concordia Plaza

Výborná poloha – jen pár metrů od obou pláží i centra letoviska Primorsko, dětský klub v češtině cca 30 m od hotelu, vstup do Aquaparku v Primorsku pro děti v doprovodu dvou dospělých osob zdarma.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní a jižní) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK ) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Rodinný hotel se nachází v severní části městečka. Je vzdálen cca 200 m od severní pláže, 250 m od jižní pláže a cca 150 m od centra.

Stravování

Snídaně se podávají formou švédských stolů v restauraci Alexandria Club Restaurant (cca 30 m). Možnost dokoupení večeří opět formou švédských stolů v téže restauraci.

Hotel Concordia Plaza - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny televizorem, chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Svým hostům nabízí malou vstupní halu a venkovní bazén (v hotelovém areálu), slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.