Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Penzion Barba

Asi 200 metrů od centra prázdninového městečka Obzor se nachází třípatrový rodinný penzion Barba s příjemnou venkovní restaurací, bezénem v zahradě a bezdrátovým internetem zdarma v celém penzionu včetně pokojů. Penzion se nachází 150 metrů od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Penzion je výbornou volbou pro klienty vyhledávající pobyt v klidnějším středisku poblíž pláže. Doporučujeme pro prožití bezvadné rodinné dovolené.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Penzion Barba, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha penzionu Barba

Třípatrový rodinný penzion Barba se nachází asi 200 m od centra městečka Obzor, asi 150 m od krásné písečné pláže.

Vybavení penzionu Barba

Penzion má příjemnou  restauraci s venkovním posezením, bazén v zahradě a bezdrátový internet zdarma  v celém penzionu včetně pokojů.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny standardním nábytkem, lednicí, vlastním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC), klimatizací (za poplatek), balkonem. SAT-TV v ceně. V penzionu jsou k dispozici i třílůžkové pokoje s možností přistýlky. Dva třílůžkové pokoje v přízemí mají místo balkonu terasu.

Sport a zábava

Na pláži pronájem vodních kol, vodní sporty na pláži, plážový volejbal. Diskotéky a zábavní programy.

Stravování

Dle CK. Snídaně v restauraci penzionu, možnost dokoupení večeří s obsluhou. Výběr z menu.

Pláž

Široká písečná pláž svažující se do moře pozvolna.

Tipy pro správnou volbu

rodinná dovolená | bazén | klidnější středisko

Aktuální popis od CK

HotelRestaurace s venkovním posezením, WiFi ve společných prostorách zdarma, bazén v zahradě.PokojeDvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní...

StřediskoObzorPolohaTřípatrový rodinný penzion se nachází cca 200 m od centra městečka Obzor, cca 150 m od krásné písečné pláže a cca 70 km od letiště Varna...

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.