Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kompas

Hotel Kompas se nachází v severní části střediska Albena, v krásné přírodě, obklopený zelení. 600 m od písčité pláže, dopravu na pláž zajišťuje hotelový autobus každých 30 minut. Oblast Bulharsko.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kompas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Kompas

Hotel Kompas je novinkou v naší nabídce, nachází se v severní části střediska Albena, v krásné přírodě, obklopený zelení.

Poloha hotelu Kompas

600 m od písčité pláže, dopravu na pláž zajišťuje hotelový autobus každých 30 minut. Hotel Kompas se nachází v severní části střediska Albena, v krásné přírodě, obklopený zelení ve vzdálenosti cca 400 m od rušného centra.

Vybavení

lobby, bar, bar u bazénu, bazén pro dospělé a děti, vodní skluzavka, internet, dětské hřiště a restaurace, animační programy, volejbal, stolní tenis, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma.

Ubytování v hotelu Kompas

standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, SAT/TV, telefonem, koupelnou/WC, balkonem s výhledem do zahrady.

Stravování

Dle ck, all inclusive, Snídaně bufetové, Obědy bufetové

Pro děti

dětská část bazénu, skluzavka, dětský bufet, dětské hřiště.

All inclusive

plná penze bufetovým způsobem, dopolední a odpolední svačina, neomezená konzumace nápojů, dětský bufet.

Služby za poplatek

kulečník, stolní fotbal, internet.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.