Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Poseidon

Hotel Poseidon, nacházející se v oblasti Sozopol disponuje dvojlůžkovými pokoji a studii s přistýlkou. Hotel se nachází v centru, v blízkosti dvou pláží.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Poseidon, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Poseidon

Rodinný penzion leží v centru nového Sozopolu naproti hotelu Selena a v blízkosti dvou pláží městské a pláže Charmani. Městská písečná pláž se nachází cca 100 m od penzionu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Vybavení hotelu Poseidon

Třípatrová budova bez výtahu má menší recepci, která je otevřená od 8:00 do 23.00.  Každý pokoj obdrží klíč od pokoje a od  hlavního vchodu. V patře je žehlící prkno a žehlička, WiFi na recepci a internet kabel na pokojích zdarma. V penzionu jsou dvoulůžkové pokoje a studia.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje  jsou vybaveny pěkným standardním nábytkem,  kabelovou televizí, klimatizací, mini-lednicí, vlastním sociálním příslušenstvím  a balkonem. Studia mají stejné vybavení navíc mají  rozkládací pohovku, která se používá jako přistýlka pro dvě děti nebo jednoho dospělého.

Stravování

Dle CK, bez stravy, bufetové snídaně za příplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.