Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nušev

Apartmánový komplex Nušev se nachází pouhých 50 metrů od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a nedaleko centra letoviska Svatý Vlas. V komplexu je k dispozici bazén s brouzdalištěm pro děti, slunečníky a lehátka zdarma, dětské hřiště.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nušev, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Nušev

Apartmánový komplex Nušev se nachází v jižní části letoviska a je vzdálen cca 50 m od písečné pláže , cca 1000 m centra letoviska a cca 4000 m od Slunečného Pobřeží. Z letoviska Svatý Vlas je zajištěna (za poplatek) autobusová doprava (shuttle bus) do letoviska Slunečné Pobřeží a starobylého městečka Nesebru.

Ubytování

Jsou zde k dispozici apartmány A 2+2 (ložnice a denní místnost s rozkládacím gaučem, možnost dvou přistýlek, maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě) a apartmány A 4+2 (ložnice, pokoj se dvěma lůžky a denní místnost, možnost dvou přistýlek, maximální obsazenost čtyři dospělí a jedno dítě). Apartmány s balkonem na mořskou stranu a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma) a chladničkou.

Vybavení komplexu Nušev

Komplex Nušev se skládá z hlavní budovy a šesti dvou až třípodlažních vilek. Součástí komplexu je zahrada s venkovním bazénem s brouzdalištěm pro děti , slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, WI-FI (ve společných prostorách) zdarma, dětské hřiště, parkoviště, šachy.

Doporučení

 Ideální poloha – u pláže, ubytování rodinného typu v klidném prostředí a blízkost hotelového letoviska Slunečné Pobřeží a starobylého městečka Nesebru z něj činí vhodnou kapacitu pro klienty všech věkových kategorií, pro rodiny s dětmi i pro klienty cestující vlastní dopravou.

Pláž

Najdete zde prostornou písečnou pláž (vzdálenou cca 50 m od komplexu ) s pozvolným vstupem do moře. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní a večeří (výběr z menu).

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.