Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Penelope

Příjemný moderní hotel rodinného typu, hotel Penelope se nachází v nové rezidenční části Primorska, pouhých 80 metrů od pláže a 300 metrů od živého centra.  Hotel je dobrou volbou pro všechny věkové skupiny hostů, kteří vyhledávají pěkné ubytování v blízkosti pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Penelope, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Penelope

Hotel Penelope - moderní rodinný hotel nacházející se v nové rezidenční části Primorska přímo u severní pláže - cca 80 m a 300 m od centra letoviska (v těsné blízkosti rodinného hotelu Blíženci).

Ubytování v hotelu Penelope

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových, moderně zařízených pokojích, s možností jedné nebo dvou přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny balkónem (většina s výhledem na moře), vlastním soc. zařízením (SWC), individuálně nastavitelnou klimatizací (zdarma), TV, Wi-Fi připojením (zdarma) a ledničkou. Hotel disponuje recepcí, barem a malou restaurací s vnitřní i venkovní částí, kde jsou podávány snídaně, obědy a večeře. Klienti mohou využívat bazénu s lehátkami a slunečníky u blízkého hotelu (cca 50 m) za poplatek 1,- Euro/os./den  Hotel uspokojí nároky klientů všech věkových kategorií vzhledem ke své poloze v klidné části letoviska a těsné blízkosti pláže.

Stravování

Stravování dle CK, vlastní v místních restauracích nebo snídaně (formou bohatých švédských stolů) či polopenze (snídaně formou bohatých švédských stolů a večeře servírované o 3 chodech - salát, hlavní jídlo - výběr ze 4-5 menu, z toho vždy jedno vegetariánské a jedno ryba a dezert, k večeři je podávaná sklenice vody, další nápoje za poplatek) nebo plná penze (polopenze + obědy - hlavní jídlo, chléb a sklenice vody) podávané v hotelu Penelope.

Aktuální popis od CK

Polohamoderní rodinný hotel nacházející se v nové rezidenční části Primorska, 300 m od centra letoviska (vedle rodinného hotelu Blíženci) pouhých 80 m od...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.