Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

RIU Evrika

Tento velmi pěkný a prakticky zařízený hotelový komplex RIU Evrika, ležící pouhých 50 m od pláže a v blízkosti centra Slunečného pobřeží, sestává ze dvou hotelových částí. V naší nabídce by jste jen těžko hledali hotel, který by byl lepším místem pro rodinnou dovolenou, neboť žádný z hotelů se nemůže pochlubit tak rozlehlou travnatou zahradou a prostorem pro dětské hry jako právě hotel Riu Evrika. Děti můžete nechat bez starosti dovádět v akvacentru, na prolézačkách, dětském hřišti nebo je svěřit do péče animátorů, kteří pro ně každodenně připravují atraktivní zábavný program. Vy se můžete pro změnu věnovat tenisu, beach volejbalu nebo vodnímu pólu. Spokojeně a příjemně se zde však budou cítit také klienti vyššího věku, v případě potřeby mohou využít služeb hotelového lékaře. Stravování v programu all-iclusive je na skutečně vysoké úrovni, přičemž zaplacené služby můžete pohodlně čerpat v průběhu celého dne, třeba rovnou u bazénu. Cca 80 m od hotelu RIU Evrika je autobusová zastávka, odkud se můžete zajet podívat do Nesebaru, nebo další možností je projížďka turistickým vláčkem od hotelu do centra.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili RIU Evrika, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu RIU Evrika

Tento velmi pěkný a prakticky zařízený hotelový komplex RIU Evrika, ležící pouhých 50 m od pláže a v blízkosti centra Slunečného pobřeží, sestává ze dvou hotelových částí. V naší nabídce by jste jen těžko hledali hotel, který by byl lepším místem pro rodinnou dovolenou, neboť žádný z hotelů se nemůže pochlubit tak rozlehlou travnatou zahradou a prostorem pro dětské hry jako právě hotel Riu Evrika. Děti můžete nechat bez starosti dovádět v akvacentru, na prolézačkách, dětském hřišti nebo je svěřit do péče animátorů, kteří pro ně každodenně připravují atraktivní zábavný program. Vy se můžete pro změnu věnovat tenisu, beach volejbalu nebo vodnímu pólu. Spokojeně a příjemně se zde však budou cítit také klienti vyššího věku, v případě potřeby mohou využít služeb hotelového lékaře. Stravování v programu all-iclusive je na skutečně vysoké úrovni, přičemž zaplacené služby můžete pohodlně čerpat v průběhu celého dne, třeba rovnou u bazénu. Cca 80 m od hotelu je autobusová zastávka, odkud se můžete zajet podívat do Nesebaru, nebo další možností je projížďka turistickým vláčkem od hotelu do centra.

Vybavení hotelu

50 m od písečné pláže 1 km od centra Slunečného pobřeží v blízkosti hotelu možnost nákupů, restaurace, bary 2 venkovní bazény dětský bazén s vodními atrakcemi, dětský klub hotelová zahrada se zázemím pro děti atraktivní pool bar beach bar, snack bar restaurace s terasou, lobby bar slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek recepce, hotelová směnárna hotelový lékař masáže, vířivka, sauna beauty salon, kadeřník fitness centrum 2 tenisové kurty stolní tenis vodní polo kuželky, šipky ping pong, beach volejbal víceúčelové sportovní hřiště animační programy možnost vodních sportů na pláži animační programy pro děti i dospělé

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou, WC, telefon, SAT/TV, malá lednička, klimatizace,všechny pokoje mají vlastní balkon. Trezor za příplatek na recepci. V hotelu RIU Evrika je možnost až 2 přistýlek (max. 3 dospělí).Výhled do zahrady. Výhled na moře za příplatek, na vyžádání a pouze u pokojů s 1 přistýlkou. Možnost apartmánů pro 4 osoby na vyžádání.

Stravování

all – inclusive standard - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední snack, obědový bufet přímo u bazénu, od 15:00 do 17:00 variace sladkého pečiva, zmrzlina pro děti, alkoholické i nealkoholické nápoje tuzemské výroby k dispozici po celý den v restauraci nebo baru do 00:00 hod., 2x do týdne večeře v různých stylech.

Další údaje

539 pokojů a 30 apartmánů ve 2 třípatrových budovách Úklid: 7x týdně. Výměna ložního prádla: 2x týdně. Výměna ručníků: 7x týdně.

Odkaz na web

Hotel Riu Evrika

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.