Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tony apartmány

Apartmány Tony se nachází ve Starém Pomorie přímo u pláže a přibližně 300 m od centra letoviska. Všechny mají balkony orientované s výhledem na moře a centrální pláž. Oblast - Bulharsko

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tony apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis apartmánů Tony

Apartmány Tony se nachází ve Starém Pomorie přímo u pláže a přibližně 300 m od centra letoviska. Všechny mají balkony orientované s výhledem na moře a centrální pláž.

Okolí

Na poloostrově vedle solného jezera leží město Pomorie, cca 20 km severně od Burgasu. Město proslulo bahenními koupelemi se zázračnými léčebnými účinky nemocí pohybového a nervového ústrojí, ale i ekzémů. Zbohatlo na vývozu soli a aromatického suchého vína "Pomoriiski Dimjat". Centrem tohoto přímořského města je živá pěší zóna vedoucí zeleným parkem, kde je možno si během slunného dne příjemně odpočinout. Naleznete zde řadu restaurací, diskoték i obchodů pro výhodné nákupy, banku, poštu a polikliniku. Předností tohoto města je také výhodné spojení na blízké Slunečné pobřeží a historický Nesebar.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení servírovaných snídaní a večeří v restauraci, která se nachází v budouvě.

Ubytování v apartmánech Tony

Moderně vybavený 4lůžkový apartmán Tony s kuchyňkou, s vlastním sociálním zařízení, klimatizací, TV a balkonem s přímým výhledem na moře a pláž.

Vybavení

Klimatizace, kuchyňský kout, lednice, televize, výhled na moře.

Parametry

Typ ubytování Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.