Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vezhen

Klidný hotel v udržované zahradě se nachází v oblasti Chaika, 4 km od letoviska Zlaté písky a nabízí svým hostům klimatizované pokoje s výhledem na moře, bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, množství sportovních aktivit, půjčovnu kol i dětské hřiště. Doporučujeme aktivním klientům a také rodinám s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vezhen, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Vezhen

Klidný hotel přímo v udržované zahradě.

Poloha hotelu Vezhen

hotel Vezhen se nachází v oblasti Chaika, 4 km od letoviska Zlaté písky, ve vzdálenosti cca 400 m od pláže.

Vybavení

v hotelu naleznete 64 pokojů, 4 apartmány a 5 studií. V areálu se nachází přijímací hala s recepcí, trezory k pronajmutí (za poplatek) restaurace, směnárna, bazén, bar u bazénu. WiFi v lobby zdarma. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.Stravování: dle CK all inclusive.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): chladnička, klimatizace, satelitní TV, telefon, fén, vana nebo sprcha, WC, balkon, s výhledem na moře.

Sport/aktivity

stolní tenis, šipky, šachy, dětské hřiště, kulečník a půjčovna kol (za poplatek).

Wellness

masáže (za poplatek).

Děti

dětské hřiště.

Strava

Dle CK, snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. 2x týdně tematická večeře (bulharská, dary moře). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 hod. do 22:30 hod. 15:00-17:00 sendviče, sušenky a káva v restauraci a na terase, 10:00-12:00 zmrzlina.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.