Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Globus

Svým klientům nabízí tento hotel komfortní ubytování a služby na velmi dobré úrovni. Vynikající poloha hotelu přímo na plážové promenádě v centru letoviska Slunečné pobřeží jen přispívá ke spokojenosti hostů. Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází přímo před hotelem. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, paraglidingu, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, atd. Vše za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Globus, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Globus

Svým klientům nabízí tento hotel komfortní ubytování a služby na velmi dobré úrovni. Vynikající poloha hotelu přímo na plážové promenádě v centru letoviska Slunečné pobřeží jen přispívá ke spokojenosti hostů.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází přímo před hotelem. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, paraglidingu, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, atd. Vše za poplatek.

Poloha

Tento hotelový komplex Globus tvoří dvě budovy. Nachází se v centrální části letoviska v bezprostřední blízkosti pláže (cca 40 m).

Stravování

Snídaně a večeře se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Hotel Globus - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány a vybaveny TV se satelitem, minibarem a telefonem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Dvě recepce, dvě vstupní haly, výtahy, směnárna, vnitřní a venkovní restaurace, restaurace a la carte, obchod, konferenční sály, kosmetické centrum, krytý bazén, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti (lehátka u bazénu zdarma, slunečníky za poplatek), denní bar u bazénu, stolní tenis (za poplatek), bowling (za poplatek), fitness (zdarma), hlídání dětí (za poplatek).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.