Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stefanov

Hotelový komplex Stefanov se nachází 350 m od pláže a 100 m od centra letoviska Lozenec. Komplex Stefanov, skládající se ze tří budov, nabízí venkovní bazén s barem (lehátka a slunečníky zdarma), vnitřní krytý bazén, lobby bar, zahradní restauraci, sportovní hřiště, dětské hřiště s mateřskou školkou, možnost grilování, přístup k internetu (wi-fi) zdarma. Oblast: Bulharsko.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stefanov, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Stefanov

Hotelový komplex Stefanov se nachází 350 m od pláže a 100 m od centra letoviska Lozenec.

Vybavení hotelu Stefanov

Komplex Stefanov, skládající se ze tří budov, nabízí venkovní bazén s barem (lehátka a slunečníky zdarma), vnitřní krytý bazén, lobby bar, zahradní restauraci, sportovní hřiště, dětské hřiště s mateřskou školkou, možnost grilování, přístup k internetu (wi-fi) zdarma. Hosté si mohou zahrát stolní tenis, mini fotbal, volejbal a je pro ně připraven zajímavý program (nestinarské večery, varietní show a animační programy pro děti i dospělé). Ve vzdálenosti cca 350m od hotelu Stefanov jsou tenisové kurty.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (pohovka + rozkládací křeslo) vybaveny moderním nábytkem, balkonem, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), mini bar, kabelovou televizi.

Stravování

Dle ck, v ceně je zahrnuta polopenze formou švédského stolu v hotelové restauraci.

Pláž

Městská pláž ve vzdálenosti 350 m s pozvolným vstupem do moře, bohatá nabídka vodních sportů. Turisté mohou využít i před větrem skalami chráněné zálivy.

Aktuální popis od CK

StřediskoLozenecPolohaRodinný hotelový komplex tří hotelů Stefanov se nachází u místní komunikace v klidné části na okraji přímořské vesničky Lozenec s...

StřediskoLozenecPolohaRodinný hotelový komplex tří hotelů Stefanov se nachází u místní komunikace vklidné části na okraji přímořské vesničky Lozenec s...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.