Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Jana penzion

Na poloostrově vedle solného jezera leží město Pomorie, cca 20 km severně od Burgasu. Město proslulo bahenními koupelemi se zázračnými léčebnými účinky nemocí pohybového a nervového ústrojí, ale i ekzémů. Penzion Jana nabízí standardně vybavené 2- a 4lůžkové pokoje s lednicí, varnou konvicí a vlastním sociálním zařízením. 4lůžkové pokoje mají manželské lůžko a patrové postele. Na patře je umístěna TV + satelit. Některé pokoje mají vlastní balkón, některé ho mají společný. Obvodová střešní terasa je vybavena lehátky a dětským bazénem a je k dispozici všem klientům zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Jana penzion, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis penzionu Jana

Penzion Jana nabízí standardně vybavené 2- a 4lůžkové pokoje s lednicí, varnou konvicí a vlastním sociálním zařízením. 4lůžkové pokoje mají manželské lůžko a patrové postele. Na patře je umístěna TV + satelit. Některé pokoje mají vlastní balkón, některé ho mají společný. Obvodová střešní terasa je vybavena lehátky a dětským bazénem a je k dispozici všem klientům zdarma.

Okolí

Na poloostrově vedle solného jezera leží město Pomorie, cca 20 km severně od Burgasu. Město proslulo bahenními koupelemi se zázračnými léčebnými účinky nemocí pohybového a nervového ústrojí, ale i ekzémů. Zbohatlo na vývozu soli a aromatického suchého vína "Pomoriiski Dimjat". Centrem tohoto přímořského města je živá pěší zóna vedoucí zeleným parkem, kde je možno si během slunného dne příjemně odpočinout. Naleznete zde řadu restaurací, diskoték i obchodů pro výhodné nákupy, banku, poštu a polikliniku. Předností tohoto města je také výhodné spojení na blízké Slunečné pobřeží a historický Nesebar.

Stravování

Dle zájezdu a ck, v ceně je bohatá servírovaná snídaně. Možnost dokoupení servírovaných večeří v nedaleké restauraci.

Ubytování v penzionu Jana

Standardně vybavené 2- a 4lůžkové pokoje s lednicí, varnou konvicí a vlastním sociálním zařízením. 4lůžkové pokoje mají manželské lůžko a patrové postele. Na patře je umístěna TV + satelit. Některé pokoje mají vlastní balkón, některé ho mají společný. Obvodová střešní terasa je vybavena lehátky a dětským bazénem a je k dispozici všem klientům zdarma.

Vybavení

Lednička, varná konvice,TV+sat na patře, balkon, střešní terasa s dětským bazénem

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.