Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sol Luna Mare

Příjemný rodinný hotel Sol Luna Mare se nachází v klidné části města Zlaté písky, přímo na písečné pláži, ve vzdálenosti 3 km od centra s bary, obchody a restauracemi. Hotel nabízí širokou škálu vyžití včetně pestrých denních i večerních animačních programů a je vhodný pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sol Luna Mare, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Sol Luna Mare

Příjemný rodinný hotel přímo na krásné pláži.

PRO RODINY

• hotel přímo na pláži• vstup do hotelového aquaparkuzdarma• rodinné pokoje• samostatný dětský bazén a vestavěnýdětský bazén• dětské hřiště• dětské postýlky a židličky• zmrzlina pro děti• miniklub (od 4 do 12 let)

Poloha hotelu Sol Luna Mare

hotel Sol Luna Mare leží v klidné oblasti Zlaté písky přímo na písečné pláži. Restaurace, obchody a bary vzdálenycca 3 km.

Vybavení

v tomto hotelu jsouhostům k dispozici 4 výtahy, vstupníhala s recepcí, bufetová restaurace,lobby bar, snack bar, restauraces výhledem na moře. Venkuse nacházejí 2 bazény. Lehátkaa slunečníky u bazénu a na plážidle dostupnosti zdarma. Osuškyna kauci. Hosté hotelu Sol LunaMare a Sol Luna Bay mají společnourestauraci a využívají společnývenkovní areál s bazény. Hotelovýaquapark zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje(1A/2A): minibar, klimatizace,trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, fén, vana, WC, balkon.S bočním výhledem na moře (2B) nebo výhledem na moře (2C). Joker pokoje (2S): stejné vybavení jako 1A/2A, bez určení polohy. Rodinné pokoje (2E/3E): 1 velký obývací pokoj s posezením, samostatná ložnice, stejné vybavení jako 1A/2A. K dispozici s výhledem na moře (2F/3F) nebo s bočním výhledem na moře (2G/3G).

Stravování

Dle CK. All inclusive.

Sport/aktivity

šipky, fitness, stolní tenis, plážový tenis, boccia. půjčovna kol.

Wellness

krytý bazén. Za poplatek: masáže, sauna, salon krásy.

Zábava

pestrý denní a večerní animační program.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluPříjemný rodinný hotel přímo na pláži. Atraktivní hotelový aquapark. Bohatá nabídka sportovních aktivit. Polohav klidné oblasti. Centrum...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.