Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vaňa

Velmi oblíbený a dobře udržovaný rodinný penzion Vaňa je vystavěn v nové časti letoviska Nessebar. Od začátku písečné pláže Slunečního pobřeží  s pozvolným vstupem do moře je vzdálen cca 200 m. V blízkosti penzionu autobusová zastávka a stanoviště turistického vláčku.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vaňa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Vaňa

Velmi oblíbený a dobře udržovaný rodinný penzion Vaňa se nachází v nové časti Nesebaru. Od začátku pláže Slunečního pobřeží je vzdálen cca 200 m. V blízkosti penzionu autobusová zastávka a stanoviště turistického vláčku. Vzdálenost od letiště Burgas je přibližně 30 km, transfer do hotelu cca 35-45 min.

Pláž

Vzdálenost od pláže cca 200 m, pláž písečná s pozvolným vstupem. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Ubytování v hotelu Vaňa

Dvoulůžkový a třílůžkový pokoj (klimatizace v ceně) • vlastní sociální zařízení• malá lednice, varná konvice, TV, balkon • na patře k dispozici žehlicí prkno s žehličkou • Wi-Fi připojení zdarma

Čtyřlůžkový apartmán s kuch. koutem (APT4-K) se skládá z obývacího pokoje s KK a dvou neprůchozích ložnic, vlastní sociální zařízení, malá lednice, TV a balkon. Wi-Fi připojení zdarma. Na patře k dispozici žehlící prkno s žehličkou.

Maximální obsazení pokoje

Dvoulůžkový pokoj (DBL): 2 dospělí.

Třílůžkový pokoj (TRP): 3 dospělí.

Čtyřlůžkový apartmán s kuch. koutem (APT4-K): 4 dospělí + 1 dítě/ 5 dospělých

Stravování

Dle ck: BEZ STRAVY

Sport a zábava

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Bohatý výběr vodních sportů – vodní kola, loďky, vodní lyže, surfy, motorové čluny, banán, jety a vodní padáky, tenisové kurty atd. Možnost občerstvení v barech přímo na pláži. Najdete zde mnoho restaurací v bulharském stylu a taverny v řeckém stylu, diskotéky, noční kluby a bary.

Aktuální popis od CK

PolohaVelmi oblíbený a dobře udržovaný rodinný penzion se nachází v nové časti Nesebaru. Od začátku pláže Slunečního pobřeží je vzdálen cca 200 m. V...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.