Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sun City

V severní části mořských lázní. Nově vybudovaný aquapark je vzdálen asi 20 minut chůze. Dlouhá a široká písečná pláž Sluneční pobřeží s pozvolným vstupem do moře leží ve vzdálenosti asi 450 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sun City, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sun City:

V severní části mořských lázní. Nově vybudovaný aquapark je vzdálen asi 20 minut chůze. Dlouhá a široká písečná pláž Sluneční pobřeží s pozvolným vstupem do moře leží ve vzdálenosti asi 450 m.

Vybavení:

Komplex Sun City se skládá z 2 třípodlažních budov a 1 čtyřpodlažní budovy, je plně klimatizovaný a disponuje 88 pokoji a 5 apartmány, malou přijímací halou s recepcí a trezory k pronajmutí. V příjemném baru na terase si pochutnáte na vychlazených nápojích. Restaurace s terasou. K venkovnímu zařízení patří plavecký bazén s opalovací terasou. Lehátka a slunečníky zdarma. Bar u bazénu.

Sport a zábava:

Zábava : Sluneční pobřeží je známé díky svým diskotékám, restauracím a barům. Zábava je zde pro všechny věkové kategorie. Za poplatek: biliár, stolní tenis, masáže, vodní sporty na pláži. Pro děti : Dětské hřiště a samostatný dětský bazén. Dětská židlička v restauraci, dětská postýlka na vyžádání za poplatek.

Ubytování v hotelu Sun City:

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): Komfortně zařízené. S kabelovou TV, telefonem, chladničkou, kobercem, klimatizací, sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip (A2S) se stejným vybavením. Apartmány (A4D): Prostorné, 60 m2. 2 ložnice, 1 obývací pokoj, 2 koupelny. Satelitní TV, telefon, chladnička, koberec, klimatizace, sprcha, WC a balkon.

Stravování :

Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. ALL inclusive : Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Od 15:00 hod. do 17:00 hod. snacky, sendviče, zmrzlina, káva, čaj a koláče. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 21:00 hod. v baru u bazénu a od 17:00 hod. do 24:00 hod. na terase u baru.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluEXKLUZIVNĚ v naší nabídce. Hotel v klidné části letoviska. Jen pár minut od písečné pláže. Polohahotel leží v klidné oblasti letoviska Slunečné...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.