Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Park Hotel Madara

Park Hotel Madara nacházející se v klidné části letoviska Zlaté písky je vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, kteří vyhledávají pobyt v příjemném zázemí s pohodovou atmosférou a kvalitními službami a současně poblíž živého letoviska s mnoha možnostmi zábavy a vyžití.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Park Hotel Madara, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Park Hotelu Madara

Park Hotel Madara se nachází v klidné centrální části letoviska Zlaté písky cca 400 m od pláže a je situován do prostředí přírodní parkové zeleně.

Vybavení Park Hotelu Madara

Vstupní hala s recepcí, přípojka k internetu ve společných prostorách za poplatek, směnárna, trezor v recepci za poplatek, hlavní restaurace s terasou, restaurace a la carte, barbecue, Sailor bar, lobby bar, krytý vyhřívaný bazén, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti , slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bar u bazénu, dětský klub, mezinárodní animační programy, zdarma – multifunkční hřiště na volejbal a minifotbal, fitness, stolní tenis, šipky, biliár, za poplatek – sauna, masáže, konferenční sál a parkoviště.

Vybavení pokojů

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány  a jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Stravování

Dle CK. Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu, pozdní snídaně v Sailor baru, odpolední občerstvení v Sailor baru, odpolední občerstvení v barbecue, 1x večeře v restauraci a la carte – místa nutno předem objednat, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v Sailor baru od 11:00 do 23:00 h, pivo a nealkoholické nápoje v baru u bazénu od 10:00 do 18:00 h, pivo a nealkoholické nápoje v lobby baru od 11:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází cca 400 m od hotelu .

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.