Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Central

Hotel Central je novinkou v naší nabídce. Nachází se v centrální části letoviska Zlaté písky plného aktrakcí, zábavy, restuarací a barů. Svým klientům nabízí velmi kvalitní služby, příjemnou a klidnou atmosféru a komfortní ubytování blízko pláže (Bulharsko).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Central, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Central

Hotel Central je novinkou v naší nabídce. Nachází se v centrální části letoviska Zlaté písky plného aktrakcí, zábavy, restuarací a barů. Svým klientům nabízí velmi kvalitní služby, příjemnou a klidnou atmosféru a komfortní ubytování blízko pláže.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů se nachází v blízkosti hotelu (cca 150 m) . Na pláži bohatá nabídka vodních sportů (paragliding, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, jízda na vodním banánu apod.) za poplatek. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Poloha hotelu Central

Hotel Central se nachází v centrální části letoviska blízko pláže (cca 150 m) .

Popis

Hotel Central je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí velmi kvalitní služby, příjemnou a klidnou atmosféru a komfortní ubytování blízko pláže.

Stravování

Dle ck, Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 08:00 do 10:00 h, oběd od 12:00 do 14:00 h, večeře od 18:00 do 20:00 h), dopolední občerstvení (moučníky, zmrzlina) v době od 11:00 do 12:00 h, odpolední občerstvení (pizza, moučníky) v době od 16:00 do 17:00 h, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů od 11:00 do 22:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, minibarem telefonem a internetovou přípojkou (za poplatek). Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti.

Vybavení htelu Central

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci za poplatek, Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, hlavní restaurace, restaurace a la carte Elegance, lobby bar, venkovní bazén s dětskou částí , slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bar u bazénu, denní bar, za poplatek - fitness, stolní tenis, biliár, kadeřnictví, masáže, sauna, konferenční sál, prádelna, hlídané parkoviště, lékař.

Aktuální popis od CK

Polohaelegantní hotel je situován na atraktivním místě v centrální části živého letoviska Zlaté Písky jen 220 m od krásné dlouhé písčité pláže. Nákupní...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.