Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sveti Vlas

Hotel Svetý Vlas se nachází 350 metrů od centra prázdninového letoviska Slunečné pobřeží, od dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře je vzdálen přibližně 850 m. V okolí hotelu se nachází nepřeberné množství sportovních aktivit a v centru městečka i možnosti kulturního vyžití. Hotel doporučujeme díky své výborné poloze všem věkovým kategoriím klientů, i rodinám s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sveti Vlas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha a Vybavení hotelu Sveti Vlas

písečná, lehce se svažující pláž cca 850 m. Centrum města cca 350 m Slunečné pobřeží. Nákupní možnosti, bary a restaurace v bezprostřední blízkosti. 44 pokojů a 4 apartmány. Uvítací hala s recepcí, trezory k pronajmutí, restaurace (snídaně). Venkovní bazén se zabudovaným dětským bazénem a barem. Lehátka a slunečníky u bazénu v ceně, na pláži za poplatek.

Ubytování - typy a vybavení, Pokoje

dvoulůžkové pokoje (A2A): s klimatizací, chladničkou, TV, telefonem, sprchou, WC a balkónem. A1A: dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou. Jednopokojové apartmány (A2B/A3B): pro 2-3 osoby. Obývací ložnice s pohovkou na spaní, 1 ložnice se spojovacími dveřmi. 1 koupelna. Balkón.

Sport a zábava

dostatek sportovních aktivit v okolí hotelu.

Stravování

Dle CK, snídaně formou bufetu.

Aktuální popis od CK

PolohaBulharsko / Burgas / Sveti Vlas. Hotel Sveti Vlas patří mezi menší hotely, svým klientům nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích s bezplatným Wi-Fi...

Bulharsko / Burgas / Sveti Vlas. Luxusní hotelový komplex postavený v moderním středomořském stylu je situován u krásné písčité pláže, jež je hostům...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže Na pláži
Vzdálenost od letoviska V letovisku
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.