Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Melia Mar

Menší rodinný hotel Melia Mar s příjemnou atmosférou se nachází v první linii krásné písečné pláže, jen cca 100 m od vyhlášené  pláže Bamboo Beach. Komplex je rozdělen do dvou budov a mezi nimi je umístěn bazén. Jeho poloha nabízí klidné místo pro příjemný pobyt a odpočinek. Centrum města Sozopol je vzdáleno cca 1,5 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Melia Mar, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Melia Mar

Rodinný komplex Melia Mar s příjemnou atmosférou se nachází v první linii krásné pláže, jen cca 100 m od vyhlášené písečné pláže Bamboo Beach. Komplex je rozdělen do dvou budov a mezi nimi je umístěn bazén. Jeho poloha nabízí klidné místo pro příjemný pobyt a odpočinek.Centrum města je vzdáleno cca 1,5 km.

Pláž

Vzdálenost 100 m, písečná s pozvolným vstupem, lehátka a slunečníky za poplatek, vodní sporty za poplatek.

Ubytování v hotelu Melia Mar

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (pouze v pokoji směr moře), vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV, malá lednice, balkon nebo terasa. Wi-Fi připojení zdarma. Pokoj s orientací na moře za příplatek 70 Kč/osoba/den. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Maximální obsazení pokoje

Dvoulůžkový pokoj: 2 dospělí.

Dvoulůžkový pokoj směr moře: 2 dospělí + 1 dítě nebo 3 dospělí.

Stravování

Dle ck: SNÍDANĚ formou bufetu v hotelové jídelně. Za příplatek VEČEŘE formou bufetu v hotelu Selena Beach (150 m)

Aktuální popis od CK

PolohaRodinný komplex s příjemnou atmosférou se nachází v první linii krásné pláže, jen cca 100 m od vyhlášené písečné pláže Bamboo Beach. Komplex je...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.