Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ativa

Malý hotel rodinného typu Ativa se nachází v klidné lokalitě nové rezidenční čtvrti prázdninového letoviska Lozenec, poblíž dlouhé severní písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Do centra města dojdete po 200 metrech a první nákupní možnosti se nachází pouhých 100 metrů od hotelu Ativa. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím, které ocení jeho výbornou polohu, blízko pláže, nedaleko centra a přesto v klidné lokalitě.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Hodnocení uživatelů
2/5
Nic moc

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Ativa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Ativa

Menší moderní hotel Ativa v nové rezidenční části letoviska Lozenec, v těsné blízkosti dlouhé severní pláže (cca 80 m). Do centra letoviska cca 200 m, nákupní možnosti do 100 m od hotelu.

Ubytování

Ubytování je zajištěno v komfortních prostorných dvoulůžkových pokojích s možností jedné nebo dvou přistýlek. Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení (SWC), balkón, ledničku, TV a klimatizaci zdarma.

Vybavení hotelu Ativa

Hotel Ativa disponuje recepcí, barem v lobby (Wi-Fi zdarma), restaurací a bazénem s lehátky a slunečníky zdarma.

Stravování

Dle CK. Polopenze - snídaně servírované (výběr ze 3 snídaňových menu + káva, čaj, mléko, ovocný nápoj), večeře servírované (salát, hlavní jídlo - výběr ze 2-3 menu, dezert). Hotel nabízí také obědové menu - klientům naší CK se slevou 10 % - platba na místě.

Pláž

Severní dlouhá písečná pláž (80 m od hotelu) s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky za poplatek, převlékárny a sprchy na pláži, nabídka vodních sportů za poplatek.

Náš názor

Hotel vzhledem k ideální poloze v klidné části letoviska v blízkosti pláže doporučujeme všem věkovým kategoriím včetně rodin s dětmi.

Aktuální popis od CK

PolohaMenší hotel v těsné blízkosti dlouhé severní pláže (cca 150 m). Do centra letoviska cca 200 m, nákupní možnosti do 100 m od hotelu.UbytováníKomfortní,...

Polohamenší hotel v těsné blízkosti dlouhé severní pláže (cca 80 m). Do centra letoviska cca 200 m, nákupní možnosti do 100 m od hoteluUbytováníkomfortní,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 23. 7. 2019 Snídaně nic moc večeře to samé a pokoje dobré tak pro dva ,přistýlka hrůza stará celá špinavá .Spaly jsme tři na jedné posteli .Hotel je pro méně náročné hosty nelíbilo se nám tam . Nic moc

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.