Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Baikal

Hotel Baikal nacházející se v letovisku Slunečné pobřeží osloví zejména klienty kteří vyhledávají večerní zábavu v blízkém centru letoviska a koupání na dlouhé písečné pláži, vzdálené 150 metrů od hotelového komplexu, kde také naleznout množství vyžití.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Baikal, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Baikal

Centrální poloha je ideální pro milovníky koupání a večerní zábavy v letovisku Slunečné pobřeží. Ke krásné dlouhé písečné pláži je to pouhých 150 m.

Vybavení

Prázdninový komplex Baikal se skládá ze čtyř, pěti a sedmipodlažní budovy. Celkem 298 pokojů a 2 výtahy v hlavní budově. Přijímací hala, recepce s trezory k pronajmutí, lobby bar, bufetová restaurace a a-la-carte restaurace ve vedlejší budově. Kosmetické studio a kadeřnictví. Ve venkovním areálu naleznete bazén s opalovací terasou a barem. Lehátka a slunečníky zde zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): Hlavní budova. Klimatizace, fén, telefon, chladnička, satelitní TV, dlažba, sprcha, WC, balkon. Junior suite (A2B/A3B): Hlavní budova. Prostornější, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A). Dvoulůžkové pokoje (B2A/3BA): Vedlejší budova. Klimatizace, telefon, chladnička, satelitní TV, dlažba, sprcha, WC, balkon. Možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip (B2S) se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (B2A/B3A). Suite (B2B/B3B): 1 ložnice a 1 obývací pokoj s propojovacími dveřmi. Klimatizace, fén, telefon, chladnička, koberec, satelitní TV, sprcha, WC, balkon.

Zábava

Denní sportovní animace.

Sport

Fitness. Za poplatek: masáže, solárium, minigolf, stolní tenis, biliár a různé vodní sporty na pláži.

Děti

Dětské hřiště, vestavěný dětský bazén. Dětská židlička v restauraci a dětská postýlka na vyžádání za poplatek.

Stravování

Dle CK, all inclusive.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluPěkný hotel v centru letoviska s živou atmosférou. Bohaté vyžití a zábava letoviska Slunečné pobřeží. Polohahotel leží v centru letoviska...

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.