Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Berlin

Hotel Berlin je umístěn ve středisku Svatý Vlas, u moře, s výhledem na starý Nesebar, ve vzdálenosti cca 5 km severně od Slunečného pobřeží a 35 km od letiště v Burgasu. Písečná pláž je cca 50 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Berlin, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Berlin

Hotel Berlin je umístěn ve středisku Svatý Vlas, u moře, s výhledem na starý Nesebar, ve vzdálenosti cca 5 km severně od Slunečného pobřeží a 35 km od letiště v Burgasu.

Pláž

Písečná pláž je cca 50 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Vybavení hotelu Berlin

Menší hala s recepcí a plazmovým televizorem, restaurace s venkovní částí, menší bazén s dětskou částí a bar u bazénu. Bezdrátový WI-FI internet je v celém hotelu zdarma.

Vybavení pokojů

Pěkně zařízené standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají plazmový SAT-TV, minibar, koupelnu se sprchovým koutem, klimatizaci, trezor a balkon s bočním výhledem na moře.

Stravování

Snídaně bufetovým způsobem s možností dokoupení servírovaných večeří.

Aktuální popis od CK

Bulharsko / Burgas / Sveti Vlas. Velice příjemný menší hotel v prázdninovém letovisku Sveti Vlas, nacházejí se pouhých 20 m od krásné písčité pláže. Hotel...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.