Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Club Hotel RIU Evrika

Oblíbený a vyhledávaný hotel s velmi kvalitními službami. Svým klientům nabízí ubytování v letovisku Slunečné pobřeží v bezprostřední blízkosti pláže, služby all inclusive a bohaté animační programy. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Club Hotel RIU Evrika, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro Club Hotel RIU Evrika

Tento velmi pěkný a prakticky zařízený hotelový komplex, ležící pouhých 50 m od pláže a v blízkosti centra Slunečného pobřeží, sestává ze čtyř hotelových částí. V naší nabídce byste jen těžko hledali hotel, který by byl lepším místem pro rodinnou dovolenou, neboť žádný z hotelů se nemůže pochlubit tak rozlehlou travnatou zahradou a prostorem pro dětské hry jako právě hotel Evrika. Děti můžete nechat bez starosti dovádět v aquacentru, na prolézačkách, dětském hřišti nebo je svěřit do péče animátorů, kteří pro ně každodenně připravují atraktivní zábavný program. Vy se můžete pro změnu věnovat tenisu, beach volejbalu nebo vodnímu pólu. Spokojeně a příjemně se zde však budou cítit také klienti vyššího věku, v případě potřeby mohou využít služeb hotelového lékaře. Stravování v programu all-iclusive je na skutečně vysoké úrovni, přičemž zaplacené služby můžete pohodlně čerpat v průběhu celého dne, třeba rovnou u bazénu. Cca 80 m od hotelu je autobusová zastávka, odkud se můžete zajet podívat do Nessebaru nebo letoviska Sveti Vlas, nebo další možností je projížďka turistickým vláčkem od hotelu do centra.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 50 m). Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži možnost pronájmu vodních šlapadel, paraglidingu, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, atd. Vše za poplatek

Poloha

Hotel Club Hotel RIU Evrika se nachází v severní části letoviska v bezprostřední blízkosti pláže (cca 50 m od pláže).

Stravování

Služby All inclusive zahrnují plnou penzi (snídaně, oběd, večeře) formou švédských stolů, dopolední a odpolední svačinu (od 10:00 do 12:00 h a od 15:00 do 17:00 h), 2x týdně tematické večeře formou bufetu, občerstvení (moučníky, zmrzlina) v době od 15:00 do 17:00 h, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech pěti barech a restauracích hotelu od 10:00 do 24:00 h.

Club Hotel RIU Evrika - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, fén, WC) jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT, chladničkou a telefonem. Možnost dvou přistýlek.

Vybavení

Součástí hotelu Club Hotel RIU Evrika je vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou a nekuřáckým salónem, lobby bar, bar s herním salónkem, trezory (za poplatek), denní bar, dva bazény (jeden s brouzdalištěm pro děti), slunečníky, lehátka a osušky u bazénu zdarma, bar u bazénu, denní bar u bazénu, bar na pláži, dětský klub a dětské hřiště, fitness (zdarma), kadeřnictví, jacuzzi, masáže, kosmetika, internetová kavárna (vše za poplatek), animační programy, lékař.

Odkaz na web

Hotel Riu Evrika

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.