Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Delta Beach

Hotel Delta Beach je příjemný pětipodlažní hotel s celkovou ubytovací kapacitou 209 pokojů, kde je Vám k dispozici přijímací hala s recepcí a trezory k pronajmutí, výtahy, restaurace, bary a kavárna. Ve venkovním areálu naleznete 2 sladkovodní bazény. Nechybí ani bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Letovisko - Sluneční pobřeží

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Delta Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v hotelu Delta Beach

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): Příjemně zařízené. Posezení, chladnička, klimatizace, satelitní TV, telefon, koberec, vana, WC, fén a balkon. Dvoulůžkové pokoje Úsporný tip (A2S): Chladnička, klimatizace, satelitní TV, telefon, dlažba, vana, WC, fén a balkon. Suite (A2B) : Ložnice a obývací pokoj o celkové rozloze 45 m2, obě místnosti propojené otevřeným prostorem, bez posezení, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A). Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C) : 2 místnosti s propojovacími dveřmi. Chladnička, klimatizace, satelitní TV, telefon, koberec, vana, WC, fén a balkon.

Hotel Delta Beach - poloha

Na dlouhou písečnou pláž se dostanete pouze přes duny, cca po 200 m.

Vybavení:

Hotel Delta Beach je příjemný pětipodlažní hotel s celkovou ubytovací kapacitou 209 pokojů, kde je Vám k dispozici přijímací hala s recepcí a trezory k pronajmutí, výtahy, restaurace, bary a kavárna. Ve venkovním areálu naleznete 2 sladkovodní bazény. Nechybí ani bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži za poplatek. Wellness: v sesterském hotelu Delta Palace krytý bazén (od 01.09. do 31.05.). Za poplatek: masáže, sauna a solárium. Zábava : Animační program. Diskotéka v hotelu Delta Palace. Pro děti : Samostatný dětský bazén, dětská diskotéka, dětské hřiště, dětský animační program (od 3 do 15 let).

Stravování

Dle nabídky CK,  All inclusive. All inclusive : Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 23:00 hod. Přes den koláče. Od 14:00 hod. do 17:00 hod. pizza, pasta a maso z grilu v hlavní restauraci.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.