Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Esperanto Hotel

Menší a příjemný hotel Esperanto v rušné lokalitě, přibližně 500 m od nového Nessebaru a pouhých 100 metrů od písečné pláže. Centrum letoviska Sluneční pobřeží je ve vzdálenosti cca 3 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Esperanto Hotel , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Esperanto:

Menší a příjemný hotel Esperanto v rušné lokalitě, přibližně 500 m od nového Nessebaru a pouhých 100 metrů od písečné pláže. Centrum letoviska Sluneční pobřeží je ve vzdálenosti cca 3 km.

Vybavení:

Moderní hotel Esperanto disponuje 76 pokoji, jež jsou rozděleny na 6 podlažích. Nabízí Vám přijímací prostor s recepcí a trezory k pronajmutí, internetový koutek (za poplatek), WiFi v lobby, hlavní restauraci, a-la-carte restauraci, bar, minimarket a rychlé občerstvení. Ve venkovním areálu se nachází sladkovodní bazén s opalovací terasou. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Sport a zábava:

Široká nabídka vodních sportů na pláži. Zábava : Bohaté vyžití v letovisku Slunečné pobřeží. Pro děti : Vestavěný dětský bazén.

Ubytování :

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): Příjemně zařízené o rozloze 20 m2. Chladnička, individuální klimatizace, satelitní TV, sprcha, WC, fén, balkon. Možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip (A2S) se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A). Dvoulůžkové pokoje (A1D/A2D): Stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A), navíc přímý výhled na moře. Apartmány (A2A/A3C): Obývací pokoj a ložnice o celkové rozloze 50 m2, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A).

Stravování :

Snídaně nebo polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluNabídka Joker pokojů. Historické centrum v blízkosti. Ideální volba pro mladé. Polohana okraji Slunečného pobřeží. Centrum letoviska Slunečné...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.