Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Hotel Primoretz Grand Hotel and Spa

Luxusní hotel Primoretz Grand Hotel and Spa je umístěn v klidném prostředí přímořského parku v krásné zahradě, přímo u pláže a cca 300 m od obchodního a společenského centra města Burgas. Klady tohoto ubytování jsou blízké centrum s dalšími možnostmi vyžití a nedaleká pláž v kombinaci s klidným prostředím, ve kterém se hotel nachází. Doporučujeme všem náročnějším klientům.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Hotel Primoretz Grand Hotel and Spa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Hotel Primoretz Grand Hotel and Spa

Městský luxusní hotel Primoretz Grand Hotel and Spa otevřený  v roce 2010 je umístěn v klidném prostředí přímořského parku v krásné zahradě, přímo u pláže a cca 300 m od obchodního a společenského centra města Burgas. Transfer z letiště trvá cca 15 minut.

Vybavení hotelu Primoretz Grand Hotel and Spa

Velká hala s recepcí, směnárna,  lobby bar, piano bar, 2 restaurace, bazén s dětskou částí, dokonale vybavené lázeňské centrum The 6th Sense, konferenční místnosti a bezdrátový internet WI-FI v hale hotelu zdarma.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají klimatizaci, plazmový televizor, příslušenství s vanou, zvlášť sprchový kout,  internet, trezor, minibar, balkon s výhledem na bazén a do okolí. K dispozici jsou též pokoje deluxe větších rozměrů a studia na vyžádání.

Stravování

Dle CK. Snídaně bufetovým způsobem. Možnost večeří s obsluhou v jedné ze dvou hotelových restaurací, nebo v řadě restauracích ve městě Burgas.

Sport a zábava

Lázeňské centrum s posilovnou, saunou, vířivkou a širokou nabídkou masážních a relaxačních procedur.

Pláž

Pěkná písečná pláž se nachází cca 50 metrů od hotelu přes promenádu.

Tipy pro správnou volbu

dovolená ve městě | centrum nedaleko hotelu | u přímořského parku

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.