Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Jovka

Penzion Jovka je velmi oblíbený mezi klienty CK. Nabízí ubytování rodinného typu v klidné části letoviska Obzor a v blízkosti pláže. Vynikající poloha penzionu jen přispívá ke spokojenosti hostů. Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře je vzdálená cca 50 m od penzionu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži vodní sporty, atrakce, občerstvení, bary. Vše za poplatek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Jovka, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení

Penzion Jovka je velmi oblíbený mezi klienty CK. Nabízí ubytování rodinného typu v klidné části letoviska Obzor a v blízkosti pláže. Vynikající poloha penzionu jen přispívá ke spokojenosti hostů.

Pláž

Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře je vzdálená cca 50 m od penzionu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži vodní sporty, atrakce, občerstvení, bary. Vše za poplatek.

Poloha

Penzion Jovka je vzdálen cca 50 m od velké písečné pláže a 200 metrů od centra městečka. Přímo v objektu je malý obchod.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně a večeře se podávají v nedaleké restauraci (cca 600 m) a jsou servírované.

Studia Jovka - ubytování

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny varnou konvicí a chladničkou. Možnost až dvou přistýlek.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.