Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paradise - Nessebar

Rodinný hotel Paradise se nachází přímo nad mořem, tudíž Vám posezení na balkoně nebo terase poskytne krásný pohled na otevřené moře. Z hotelové terasy je možné sejít přímo na malou písčitou pláž. O hotel Paradise se stará majitelka a její manžel, který je rybář a po dohodě Vám rád připraví pokrmy z čerstvých ryb. Oblast - Bulharsko, Nessebar

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Paradise - Nessebar, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Paradise

Rodinný hotel Paradise se nachází přímo nad mořem, tudíž Vám posezení na balkoně nebo terase poskytne krásný pohled na otevřené moře. Z hotelové terasy je možné sejít přímo na malou písčitou pláž. O hotel Paradise se stará majitelka a její manžel, který je rybář a po dohodě Vám rád připraví pokrmy z čerstvých ryb. Mimo krásnou polohu a klid hotelu Paradise se navíc můžete po několika krocích ocitnout přímo uprostřed nejzachovalejších památek Bulharska. Také si můžete udělat zajímavý výlet a projet se vláčkem (za poplatek) na Slunečné pobřeží. Vyhlášená česká hospůdka Praga je ve vzdálenosti 150 m od hotelu.

Stravování

V ceně je servírovaná snídaně v hotelové restauraci. Možnost dokoupení servírovaných večeří.

Ubytování v hotelu Paradise

Pěkně vybavené 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, nebo 4lůžkové apartmány s možností přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, televizí, klimatizací, možností wi-fi připojení k internetu a terasou nebo balkonem orientovaným na moře.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.