Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Perla Beach III

Hotel Perla Beach III je součástí hotelového komplexu Perla Beach. Svým hostům nabízí ubytování jen pár metrů od písečné pláže a služby all inclusive ve čtyřhvězdičkové části komplexu Perla. Dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů cca 200 m od hotelu. Destinace je Primorsko, Bulharsko.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Perla Beach III, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v hotelu Perla Beach III

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (pouze pro dítě). V hotelu jsou také k dispozici hotelové apartmány, které se skládají ze dvou místností – ložnice a obývacího pokoje s rozkládací sedací soupravou (lze využít jako přistýlku pro dvě osoby). Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě; dva dospělí a dvě děti.

Vybavení

Hotel Perla Beach III nabízí svým hostům vstupní halu s recepcí, trezor v recepci za poplatek, restauraci (v hotelu Perla Beach****), venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti (společný pro hotely Perla Beach a Perla Beach III), slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bar u bazénu, masáže (za poplatek, v komplexu Perla). Program all inclusive dále zahrnuje stolní tenis, šipky, pronájem stolních her, volejbal. Součástí hotelového komplexu Perla (hotel Perla Plaza) je tenisový kurt ( za poplatek).

Doporučení pro hotel Perla Beach III

Hotel Perla Beach III je součástí hotelového komplexu Perla Beach. Svým hostům nabízí ubytování jen pár metrů od písečné pláže a služby all inclusive ve čtyřhvězdičkové části komplexu Perla. Dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů cca 200 m od hotelu.

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 100 m od hotelu a jižní, vzdálená cca 400 m od hotelu Perla Beach) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře.  Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro vybrané zájezdy SLUNEČNÍKY ZDARMA. Objednali jsme pro vás stovky slunečníků, jejichž celkový počet je omezen prostorem, který máme k dispozici. Půjčování slunečníků (mimo vyhrazený prostor CK) a lehátek na obou plážích za poplatek. Vodní sporty, tobogan (jižní pláž), občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž.

Poloha

Nachází se v severní části Primorska, cca 100 m od centra letoviska a cca 100 m od severní pláže.

Stravování

Dle ck a zájezdu, služby all inclusive jsou poskytovány v hotelovém komplexu Perla (hotel Perla Beach****) a zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 07:30 do 10:00 h, oběd od 12:00 do 14:00 h, večeře od 18:00 do 21:00 h), dopolední a odpolední občerstvení (od 10:00 do 18:00 h), barbecue v době od 10:00 do 12:00 h, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech barech od 10:00 do 23:00 hodin, uvítací koktejl. Uvedené časy jsou orientační.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.