Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Oazis

Hotel Oazis se nachází v severní části městečka, v bezprostřední blízkosti pláže (cca 20 m) a je vzdálen cca 500 m od centra. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 20 m). Další menší pláž s toboganem se nachází v jižní části města. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Půjčování lehátek a slunečníků na pláži před hotelem (pouze pro hotelové hosty) zdarma. Vodní sporty (pronájem vodních šlapadel, vodních skútrů, jízda na vodním banánu apod.), občerstvení, bary.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Oazis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Oazis

Hotel Oazis se nachází v severní části městečka Balčik, v bezprostřední blízkosti pláže (cca 20 m) a je vzdálen cca 500 m od cent ra.

Stravování

Snídaně se podávají formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří formou servírovaného menu.

Ubytování

Hotelové pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány a vybaveny telefonem, TV a minibarem. Možnost jedné přistýlky (rozkládací křeslo). V hotelu Oazis jsou k dispozici i hotelová studia. Studio S 2+2 sestává z jedné místnosti (se dvěma lůžky a dvěma přistýlkami – rozkládací křesla). Jsou klimatizována a vybavena telefonem, TV a minibarem. Součástí každého studia je balkon a sociální zařízení (sprcha, WC, fén).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, trezor v recepci za poplatek, restaurace, bar na pláži, sauna za poplatek, parkoviště zdarma, slunečníky a lehátka na pláži před hotelem (pouze pro hotelové hosty) zdarma.

Doporučení

Svým klientům nabízí hotel Oazis klidnou atmosféru a ubytování na pláži. Ideální místo pro klienty všech věkových kategorií, kteří preferují malá města se specifi ckou atmosférou.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 20 m). Další menší pláž s toboganem se nachází v jižní části města. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Půjčování lehátek a slunečníků na pláži před hotelem (pouze pro hotelové hosty) zdarma. Vodní sporty (pronájem vodních šlapadel, vodních skútrů, jízda na vodním banánu apod.), občerstvení, bary. Vše za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.