Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Santa Marina

Apartmánový komplex Santa Marina, který je postaven ve stylu původních starobulharských domů, se nachází cca 2000 m severně od města Sozopol a cca 100 m od prostorné písečné pláže „Carská Pláž“. Autobusová doprava (shuttle Bus) je zajištěna do Sozopolu (za poplatek), jízdní řad je k dispozici v recepci hotelu).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Santa Marina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Santa Marina

Ubytování mimo rušné centrum letoviska v apartmánovém komplexu vyššího standardu, blízkost malebného městečka Sozopol. Vhodné pro všechny věkové kategorie i pro klienty cestující vlastní dopravou.

Pláž

„Carská Pláž“ je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek. Vodní sporty, občerstvení. Vše za poplatek. V nedalekém městečku Sozopol najdete další dvě pláže – městskou pláž a pláž Charmanite. Městská pláž je prostorná, písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Pláž Charmanite je písečná, několik kilometrů dlouhá a svažující se postupně do moře. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek (na obou plážích). Vodní sporty, občerstvení, bary.

Poloha

Apartmánový komplex Santa Marina, který je postaven ve stylu původních starobulharských domů, se nachází cca 2000 m severně od města Sozopol a cca 100 m od prostorné písečné pláže „Carská Pláž“. Autobusová doprava (shuttle Bus) je zajištěna do Sozopolu (za poplatek), jízdní řad je k dispozici v recepci hotelu).

Stravování

Možnost dokoupení snídaní. Snídaně se podávají v restauraci „Galeria“ formou bufetu.

Hotel Santa Marina - ubytování

Apartmánový komplex Santa Marina se skládá ze studií S 2+1 (jedna obytná místnost s kuchyňským koutem), apartmánů typů A 2+1 (ložnice a denní místnost s kuchyňským koutem) a apartmánů A 4+1 (dvě ložnice a denní místnost s kuchyňským koutem). Apartmány a studia s balkonem jsou klimatizovány a vybaveny novým vkusným nábytkem, rozkládací sedací soupravou, TV se satelitem, telefonem a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, umyvadlo, fén). Kuchyňský kout je vybaven ledničkou, mikrovlnou troubou, vařičem, překapávačem na kávu a linkou se základním vybavením.

Vybavení

Apartmánový komplex Santa Marina je velmi originální komplex 29 čtyřpodlažních vilek s výhledem na moře. Je unikátním příkladem harmonie bulharské architektury a komfortu. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, trezor (za poplatek), lobby bar, restauraci, zahradní restauraci, televizní místnost, fitness (za poplatek), dva venkovní bazény, (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma), dětský bazén, vodní bar, internetovou kavárnu, konferenční sál, hlídané parkoviště, animační programy, dětský koutek, dětský klub.

Aktuální popis od CK

Ubytování dvoulůžková studia s možností přistýlky apartmány až pro 3 osoby (2 místnosti) apartmány až pro 5 osob (3 místnosti) sociální zařízení (WC, sprcha...

Bulharsko / Burgas / Sozopol. Rozlehlý hotelový komplex, skládající se z 82 vkusně zařízených vilek, nabízí svým klientům komfortní ubytování v...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.