Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bonita

Hotel Bonita leží v jižní části střediska Zlaté písky přímo na přímořské promenádě. Písčitá pláž přímo před hotelem přes promenádu. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek. Vodní sporty.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Bonita, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Bonita

Hotel Bonita leží v jižní části střediska Zlaté písky přímo na přímořské promenádě.

Pláž

Písčitá pláž přímo před hotelem přes promenádu. Půjčování lehátek a slunečníků za poplatek. Vodní sporty.

Vybavení hotelu Bonita

Vstupní hala s recepcí, směnárna, hotelový bar, restaurace, prosklená terasa, otevřený bazén na vyvýšené terase. Slunečníky a lehátka u bazénu zdarma. Kulečník, internet café.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje vybavené standardním nábytkem s možností přistýlky a s vlast­ním příslušenstvím (sprcha, umyvadlo, WC). Všechny pokoje mají balkon s přímým nebo bočním výhledem na moře. Jsou dále vybavené telefonem, televizorem a minibarem, klimatizace ve všech pokojích.

Stravování

Bufetové snídaně v hotelové restauraci. Doporučujeme dokoupit polopenzi (bufetové večeře) za výhodnou cenu.

Aktuální popis od CK

Popis hoteluKvalitní dovolená za příznivou cenu. WiFi v lobby zdarma. V centru letoviska s živou atmosférou. Polohav živém centru letoviska Zlaté Písky s...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.