Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Akatsia

Hotel Akatsia obklopen zelení se nachází v centru prázdninového městečka Zlaté písky, pouhých 60 metrů od dlouhé písečné pláže s nepřeberným množstvím vodních sportů a atrakcí. Hotel doporučujeme zejména mladým párům, kteří dávají přednost dovolené na pláži a večerní zábavě v nočních  podnicích.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Akatsia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Akatsia

Hotel Akatsia se nachází v centrální části letoviska Zlaté písky. Je vzdálen cca 60 m od pláže a obklopen zelení.

Stravování dle CK

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu v hotelové restauraci (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 18:30 do 21:00 h), lehké občerstvení v lobby baru v době od 15:00 do 17:00 h (sušenky, ovoce, pizza), neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v době od 10:00 do 23:00 h v lobby baru a na baru u bazénu. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení hotelu Akatsia

Vstupní hala s recepcí, výtahy, směnárna, trezor v recepci za poplatek, restaurace (společná pro hotely Gladiola Star**** a Akatsia***), lobby bar, Wi-Fi v lobby baru zdarma, internetový kout (za poplatek), venkovní bazén , slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětský bazén , bar u bazénu, malý fitness (zdarma), stolní tenis (za poplatek), biliár (za poplatek), lékař, obchod, masáže, kadeřnictví, čistírna, půjčovna aut, parkoviště (vše za poplatek).

Doporučení

Komplex Gladioli se skládá ze tří hotelů, Gladiola Star****, Gladiola*** a Akatsia***. Ubytování v centrální části pulsujícího hotelového letoviska plného zábavy a atrakcí a skvělá poloha hotelu jen pár metrů od písečné pláže přispívají ke spokojenosti hostů. Hotel je vhodný zejména pro ty, kteří mají rádi nejen denní odpočinek na pláži, ale i bujarý noční život v blízkém okolí.

Pláž

Prostorná písečná pláž (vzdálená cca 60 m od hotelu ), dlouhá několik kilometrů, slunečníky a lehátka na pláži za poplatek, bazény kolem pláže, vodní motorové i nemotorové sporty (paragliding, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, jízda na vodním banánu apod.) za poplatek, občerstvení, bary.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.