Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Casa Del Mare

Renovovaný hotel Casa Del Mare vyhledávaný mladší ale i starší generací se nachází ve staré části města Sozopol, u menší přírodní pláže, přímo v centru historické části města, ve kterém je nespočet možností sportovního  i společenského vyžití.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Casa Del Mare, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Casa Del Mare

Renovovaný hotel se nachází ve staré části města Sozopolu, přímo nad menší přírodní pláží a v samém centru historického města.

Vybavení hotelu Casa Del Mare

Recepce s plazmovým televizorem,WI-FI v hotelu zdarma, restaurace, lobby bar a menší dětské hřiště.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje a  studia s možností až dvou přistýlek mají plazmový televizor, klimatizaci, minibar, koupelnu se sprchou, balkon s výhledem na moře.

Pláž

Menší neorganizovaná oblázková pláž je přímo pod hotelem. Veřejná pláž je cca 200 metrů od hotelu po pěší promenádě. Lehátka a slunečníky na veřejné pláži jsou za poplatek

Sport a zábava

Možnost sportovního a společenského vyžití v blízkém centru střediska.

Stravování

Dle CK. Snídaně servírované s obsluhou. Možnost večeří v hotelové restauraci, nebo v restauracích v nedalekém centru Sozopolu.

Tipy pro správnou volbu

vhodné pro mladší a střední generaci  | v blízkosti centra Sozopolu | romantické prostředí nad mořem

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.