Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Černo More

Čtyřpatrový penzion Černo More se nachází 300 metrů od centra městečka Pomorie a 50 metrů od pěkné písečné pláže. Pobyt zde doporučujeme mladší klientele ale i střední generaci, která ocení možnost společenského vyžití v nedalekém centru města.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Černo More, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha penzionu Černo More

Penzion leží ve staré části městečka Pomorie 300 m od centra a v blízkosti pláže.

Vybavení penzionu Černo More

Čtyřpatrový penzion nemá výtah ani recepci.  Každý pokoj obdrží od majitele klíč od vchodu do penzionu a od pokoje. WI-FI zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové  a třílůžkové pokoje s možností jedné přistýlky  jsou vybaveny pěkným nábytkem, kabelovou televizí, lednicí, varnou konvicí a nádobím na nápoje, mají vlastní příslušenství sprchu, umyvadlo, WC a balkon. Klimatizace za poplatek v místě za 3,- Eur na den.

Sport a zábava

Možnost sportovního a společenského vyžití v blízkém centru nebo na pláži

Stravování

Dle CK. Stravování vlastní v mnoha restauracích v městečku.

Pláž

Pěkná písečná pláž je vzdálena 50 m od penzionu. Slunečníky  a lehátka na pláži jsou za poplatek.

Tipy pro správnou volbu

vhodné pro mladší a střední generaci | v blízkosti pláže

Aktuální popis od CK

PokojeDvoulůžkové a třílůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, WC), TV, chladničkou, varnou konvicí a balkonem; za poplatek...

StřediskoPomoriePolohaPenzion leží ve staré části městečka Pomorie, cca300 m od centra, vblízkosti pláže a cca 12 km od letiště Burgas.Sport a zábavaMožnost...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.