Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Christina

Svým hostům nabízí poklidnou rodinnou atmosféru a pečlivě udržovanou zahradu s příjemným posezením. Penzion Christina se nachází cca 300 m od dlouhé písečné pláže a cca 150 m od centra letoviska Lozenec.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Christina, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Doporučení pro hotel Christina

Svým hostům nabízí poklidnou rodinnou atmosféru a pečlivě udržovanou zahradu s příjemným posezením.

Pláž

Pláž je písečná, prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a svažující se postupně do moře. Je vzdálená cca 300 m od penzionu. V letovisku najdete i menší písečné pláže. Slunečníky (mimo vyhrazený prostor CK Alexandria) a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži – občerstvení, bary, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfingu atd. (vše za poplatek).

Poloha

Penzion Christina se nachází cca 300 m od dlouhé písečné pláže a cca 150 m od centra letoviska Lozenec.

Stravování

Možnost dokoupení polopenze. Snídaně se podávají formou bufetu v restauraci Stara Kašta (cca 400 m). Večeře jsou servírované a podávají se v téže restauraci.

Penzion Christina - ubytování

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybaveny chladničkou, varnou konvicí a TV. Možnost jedné přistýlky.

Aktuální popis od CK

CenaV ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.