Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dallas Residence

Stylově a zajímavě řešený pětihvězdičkový hotel Dallas Residence s nadstandartně vybavenými studii a apartmány se nachází uprostřed zahrady, v lokalitě Sveti Nikola, na kraji města, asi 500 metrů od rušné Varny. Hotel nadchne zejména náročnější klientelu, která vyhledává kvalitní ubytování, špičkové služby a blízkost živého města s dalšími možnostmi jak kulturního, tak sportovního vyžití, nákupů a procházek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dallas Residence, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Dallas Residence

Hotel se nachází v lokalitě “Sveti Nikola”, na severním okraji města, obklopen krásnou zahradou. Je vzdálen cca 5000 m od centra města Varny a cca 350 m od nejbližší menší písečné pláže . Tato část pobřeží je lemována malými nehlídanými plážemi, střídají se písečné a kamenité. Od prostorné písečné pláže je tento hotel vzdálen cca 1300 m.

Vybavení hotelu Dallas Residence

Elegantní vstupní hala s recepcí, směnárna, trezory v recepci (za poplatek), Wi-Fi zdarma (ve společných prostorách), hlavní restaurace, bar v bazénu, venkovní bazén s minerální vodou , slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, vířivka (venkovní i vnitřní), solárium, suchá sauna, pára a fitness (vše zdarma), stolní tenis, biliár, šipky, šachy, tenisový kurt (vše zdarma), konferenční sál, business centrum a parkoviště (zdarma).

Vybavení studií a apartmánů Dallas Residence

Jsou zde k dispozici hotelová studia S 2 (jedna místnost, maximální obsazenost dva dospělí) a apartmány A 4 (ložnice, pokoj se dvěma lůžky a denní místnost, maximální obsazenost čtyři dospělých). Studia a apartmány s vlastním sociálním zařízením (vana, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), telefonem a trezorem (za poplatek).

Stravování

Dle CK. Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci.

Pláž

Tato část pobřeží je lemována malými nehlídanými plážemi, střídají se písečné a kamenité. Nejbližší nejbližší menší písečná pláž je vzdálená cca 350 m od hotelu . Prostorná písečná pláž je vzdálená cca 1300 m od hotelu. Slunečníky, lehátka, vodní sporty, bary, restaurace na vzdálenější pláži za poplatek.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.