Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Georgievi

Předností penzionu Georgievi je jeho příjemná poloha 150 metrů od pláže a pouhých 200 metrů od živého centra města Primorsko. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi připojení, bazén a slunečníky za symbolický poplatek 1 euro za den u vedlejšího hotelu Penelope. Ubytování v penzionu Georgievi je vhodné pro všechny věkové kategorie.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Georgievi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha penzionu Georgievi

Penzion Georgievi se nachází v rezidenční čtvrti pouhých cca 150 m od pláže a 200 m od centra letoviska Primorsko(cca 50 m od hotelu Penelope***).

Ubytování v penzionu Georgievi

Ubytování je zajištěno v pokojích pro 2-4 osoby (dvě nebo tři pevná lůžka a rozkládací přistýlka) s vlastním soc. zařízením (sprcha, WC), ledničkou, rychlovarnou konvicí, TV a balkónem se zahradním nábytkem. K dispozici všem klientům je bezplatné Wi-Fi připojení a malá místnost s počítačem připojeným k internetu. Klienti mohou využívat bazénu s lehátkami a slunečníky u vedlejšího hotelu za poplatek 1,- Euro/os./den.

Stravování

Dle CK. Vlastní v místních restauracích nebo snídaně (formou bohatých švédských stolů) či polopenze (snídaně formou bohatých švédských stolů a večeře servírované o 3 chodech - salát, hlavní jídlo - výběr ze 4-5 menu, z toho vždy jedno vegetariánské a jedno ryba a dezert, k večeři je podávaná sklenice vody, další nápoje za poplatek) nebo plná penze (polopenze + obědy - hlavní jídlo, chléb a sklenice vody) podávané v hotelu Penelope.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.