Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gergana

Hotel Gergana se nachází ve staré části městečka Carevo nesoucí název Vasiliko, přímo nad mořem a je vzdálen cca 250 m od písečné pláže Nestinarka. Svým hostům hotel Gergana nabízí vstupní místnost s recepcí, výtah, lobby bar s terasou a krásným výhledem na moře, parkoviště. Oblast Bulharsko.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gergana, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v hotelu Gergana

Pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) a balkonem s výhledem na moře jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky (vhodná pouze pro děti). K dispozici jsou i apartmány hotelového typu, které se skládají ze dvou místností - ložnice se dvěma lůžky a denní místnost s rozkládacím gaučem (lze využít jako přistýlku pro dvě osoby). Maximální obsazenost dva dospělí a dvě děti nebo tři dospělí.

Vybavení

Svým hostům hotel Gergana nabízí vstupní místnost s recepcí, výtah, lobby bar s terasou a krásným výhledem na moře, parkoviště.

Doporučení pro hotel Gergana

Rodinný hotel Gergana je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí skvělou polohu (nad mořem a jen pár metrů od písečné pláže) a příjemnou atmosféru.

Pláž

Pláž Nestinarka, vzdálená cca 50 m od hotelu, je písečná, dlouhá několik set metrů a svažující se postupně do moře. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Poloha

Hotel Gergana se nachází ve staré části městečka Carevo nesoucí název Vasiliko, přímo nad mořem a je vzdálen cca 250 m od písečné pláže Nestinarka.

Stravování

Dle CK, snídaně se podávají formou bufetu v lobby baru hotelu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.