Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Gladiola Star

Komplex Gladioli se skládá ze dvou hotelů, Gladiola Star**** a Gladiola***. Ubytování v centrální části pulzujícího hotelového letoviska Zlaté písky plného zábavy a atrakcí a skvělá poloha hotelu jen pár metrů od písečné pláže přispívají ke spokojenosti hostů. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi. Region - Bulharsko

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Gladiola Star, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v hotelu Gladiola Star

Pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem a minibarem (za poplatek). Možnost až dvou přistýlek - rozkládací gauč. Maximální obsazenost 3 dospělí, 2 dospělí a 2 děti.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtahy, směnárna, trezor v recepci za poplatek, restaurace (společná pro hotely Gladiola Star**** a Gladiola***), lobby bar, Wi-Fi v lobby baru zdarma, internetový kout (za poplatek), venkovní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětský bazén, bar u bazénu, bar na pláži Malibu se slunečnou terasou, malý fitness (zdarma), stolní tenis (za poplatek), biliár (za poplatek), lékař, obchod, masáže, kadeřnictví, čistírna, půjčovna aut, parkoviště (vše za poplatek).

Doporučení pro hotel Gladiola Star

Komplex Gladioli se skládá ze dvou hotelů, Gladiola Star**** a Gladiola***. Ubytování v centrální části pulzujícího hotelového letoviska plného zábavy a atrakcí a skvělá poloha hotelu jen pár metrů od písečné pláže přispívají ke spokojenosti hostů. Díky své atmosféře je ideální pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.

Pláž

Prostorná písečná pláž (vzdálená cca 60 m od hotelu), dlouhá několik kilometrů, slunečníky a lehátka na pláži za poplatek, bazény kolem pláže, vodní motorové i nemotorové sporty (paragliding, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, skútrů, windsurfingu, jízda na vodním banánu apod.) za poplatek, občerstvení, bary.

Poloha hotelu

Hotel Gladiola Star se nachází v centrální části letoviska. Je vzdálen cca 60 m od pláže a obklopen zelení.

Stravování

Dle CK a zájezdu, služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu v hotelové restauraci (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 18:30 do 21:00 h), lehké občerstvení v lobby baru v době od 15:00 do 17:00 h (zákusky, sendviče, káva, čaj), zmrzlinu pro děti v době od 15:00 do 17:00 h, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v době od 10:30 do 22:30 h v lobby baru a na baru u bazénu. Nápoje k dispozici i v baru na pláži od 10:30 do 18:00 h v rámci programu all inclusive. Uvedené časy jsou orientační.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.